Prancūzija Naturists neleidžia nutraukti savo etiketo

Nudists ginti savo teises. Europos spauda praneša, kad garsus prancūzų kurortas buvo įtrauktas į juodąjį sąrašą, kuriame dalyvavo žmonės pažeidžia taisykles ir etiką nudistams. Administravimas nudistų oazė Rene Oltra, kuri yra įsikūrusi Languedoc-Roussillon, ant Viduržemio jūros kranto ir garsėja savo didinga smėlio paplūdimiai, skirtas Prancūzijos paslaugų duomenų apsaugos (CNIL), įteisinti savo ketinimą vykdyti dokumentus dėl pažeidėjų nudistų etiketo. Viskas prasidėjo nuo to, kad šiais metais visada gauti pigius lėktuvo bilietus į Vokietiją patogiausiai internete http://flymaster.lt/vokietija/ buvo paskelbtas liūdnai juodąjį sąrašą. Kai vienas iš lankytojų Rene Oltra neleidžiama į centrą, jis kreipėsi į CNIL, siekiant išaiškinti, kaip veiksmų centrų darbuotojų teisės. Inspektoriai nustatė, kad kurorto administracija tikrai buvo Verslo partneriams klientų, kurie apima asmenis, kurie nėra mokėjimo sąskaitas, per garsiai poilsiautojai, kurie neturi laikytis asmens higienos ir baudžiamosiose dėvi dabar rasti pigius lėktuvų bilietus į Pafosą patogu internete http://flymaster.lt/graikija/pafosas.php drabužius taisykles.

Šalyse su išvystyta nudistų judėjimo, yra vietų, kur galima vaikščioti nuogas paplūdimyje, ne tik, bet ir restoranuose, taip pat dalyvauti sporto aikštelės. Ir pradedantys nudists turėtų žinoti, kad nudistckaya etika neleidžia tokių vietų pasislėpti rankšluosčiu arba dėvėti maudymosi kostiumas.

Todėl

Nenuostabu, kad iš CNIL lyderystė, tiriant savininkai davė leidimą Rene Oltra ant o palyginti bilietus į Kosą jau galima saite flymaster.lt/graikija/kosas.php išlaikyti nepageidaujamų elementų, atsižvelgiant į teisingą informuoti vartotojus apie paties sąrašo prieinamumo sąrašą.

Taigi, Rene Oltra gavo visiškai teisiniai pagrindai neatitinka nujunkymo klientams iš Naturism kurorte džiaugsmus iki trejų metų taisyklės. Reikėtų pažymėti, kad tokios duomenų bazės tampa įprasta Prancūzijos kurortų. Taip, ir ten yra auganti pasaulyje judėjimas už nudistai teises.

Nudistų paplūdimys galima rasti visur (išskyrus musulmonų šalyse), labiausiai žinomas iš jų yra Graikijoje, Ispanijoje, Kroatijoje ir Kretoje. Egzistuoja Tarptautinės federacijos Naturism (INF), FKK (iš Vokietijos be kūno kultūros) duomenų bazė. Kartą per dvejus metus įvairiose šalyse rengti tarptautinius kongresus nudistams.