Predotpusknoy stresas gali sugadinti visą savo atostogas

Dėl dirbančiam žmogui žodis vasara kaip sinonimą natūra žodžio atostogų. Mes tikimės, kad pažadėtą ​​dieną, kai pirmadienis negali ateiti į darbą, bet vietoj apynių į lėktuvą ar traukinį ir išvažiavo į laukinę gamtą, į Pampas – Maudytis, degintis, yra visi goodies rūšių, o ne galvoti apie nieką <

> Tačiau dažnai tiesiai nurodytą dieną trokštamą bilietą, mes staiga pradeda Łomotanie, kosulys, temperatūra šokinėja, ir mes pigus lektuvu bilietai i izraeli atsiduriame priversti arba likti mieste, ar gi mes eiti į jūrą ir ilgai ir sunkiai yra gydomi nelaimės ištiko mus… priešpaskutinę dieną atostogų, pagaliau jaučiu, kad liga atsitraukia. Amerikos mokslininkai nustatė, kad, atrodytų, atsitiktinė, bet toks nemalonus sutapimas yra gana suprantama mokslinių priežasčių.

Pats sindromas staigios ligos lenkimas lucky-atostogautojas, jie pavadino reiškiniu atidarytus langus. Ir pigus lektuvu bilietai i dubaju tai yra streso, susijusio su predotpusknoy situaciją darbe, kai žmonės Sunkumo užbaigti užduotis ir milijonas dalykų, kad vėliau, savo laisvo laiko galvoti apie darbą mažiau problemų kaltė. Pakankamai vienas toks linksmas savaitę darbe, tada visą atostogų pasuko sugedęs. Pabrėžia, kad, apskritai, jau seniai žinoma, silpnina imuninę sistemą ir suteikia žalią šviesą prie visų infekcijų lektuvu bilietai i egipta rūšių plėtrą.

Šis tyrimas nustatė, kad liga yra atostogos paprastai sunkiau ir sunkesni nei kitu metu. Organizmas netenka nemažai pasipriešinimo, įskaitant emocinį gebėjimą atsispirti infekcijos rūšies.

Panacėja šios nelaimės, mokslininkai negalėjo sugalvoti. Vienintelis būdas, kad jie siūlo tiems, kurie ketina atostogauti ir nenorite tapti staigios ligos auka, net tamsiausias predotpusknye minučių darbe pabandyti išlaikyti gerą nuotaiką ir nepasiduoti stresui. Jei jums pavyks, vadinamieji streso hormonai – adrenalino ir kortizolio – neturės galimybės sugadinti jūsų ilgai lauktas atostogas.