For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Protingas naujos kartos parketas

Protingas naujos kartos parketas

Tarp skirtingų tipų ją grindų įvairovė yra tikrai ypatinga vieta užima parketo. Šalininkai parketo ypač patinka savo tradicinį klojimo raštą, dažnai sukelia asociacijas su tėvų namuose, ilgaamžiškumą ir santykinio paprastumo. Tačiau renkantis gabalas parketas šiandien, mes norėtume Be tradicinių stipriųjų pamatyti naujų savybių ir savybių apsėsti daug kitų tipų šiuolaikinių grindys.

Bendrovės specialistai Coswick naudojant savo ilgametę patirtį mes pradėjo išleisti parketo „Smart“ kolekcija ( „Smart“). Kurioje dėka savavališkai ilgio, plotis ir vidaus apdailos gabalas parketo gamykla atrodo originalus ir įvairus.


Skiriamieji bruožai naujų elementų:

  • Savavališkai ilgis juostelių (300 … 500 mm) leidžia kloti „Smart“ denio.
  • Keletas didelių, palyginti su tradicinėmis „triukų“ pločio (dviejų dydžių – 107,95 arba 127 mm), pagerina vaizdo suvokimas modelis palengvina pakavimo ir sudėti. Taip pat, dėl to, kad dviejų variantų buvimą, tai yra įmanoma, įrenginio į kas antrą eilių įvairaus pločio metu.
  • Paprastas ir patikimas montavimo techniką tiesiai ant betoninio pagrindo naudojant parketo klijai.
  • Ji yra paruoštas apsauginių ir dekoratyvinė danga juostelėmis pašalina dulkes ir laiko šlifavimo veikimas, tonavimo, ir taikymą laku arba alyva. Tai leidžia diegti parketo valiklis, kalbant apie dulkių ir kenksmingų lakiųjų organinių medžiagų trūkumo, ir natūraliai pagreitina procesą.
  • Eksterjeras į aukštesnę klasę nei rankų danga.
  • Mikrofaska aplink kiekvieną lentjuostei, kuris ne tik išryškina juosteles ir sumažina dangos susidėvėjimą, bet ir perimetro paslepia trūkumus, kylančius iš sezoninių svyravimų drėgmės.
  • Garantuotas aplinkos sauga grindys, per išmetimo be UV kietėjimo lakai naudoti.

Iš „Smart“ poilsio paveldėjo savo pirmtako privalumus – jis yra pagamintas iš kietos, turi aukštą stabilumą ir optimalų kainos ir kokybės.

Iš „Smart“ kolekcija apima tik populiariausių atspalvių „Coswick“ parketo yra pagamintas tik iš ąžuolo ir uosio, ir kiekvieną tonizuojančiu programa siūlo grindjuoste ir slenksčiai.

Comments are closed.