Stotis Elizarovskaya – metro yra labai populiarus

Stotis “Elizarovskaya” – metro, kuris yra gerai žinomas ne tik šiaurinės sostinės gyventojams, bet ir daug turistų. Keletas priežasčių, dėl šio populiarumo. Pabandykite aptarti bent keletą iš jų.

1 dalis. Bendras aprašymas objektą

Stotis “Elizarovskaya” – metro, kuris reiškia “Neva-Peterburgo filialo Vasileostrovski žeme ir įsikūręs Nevsky rajonas Nevsky District forpostas.

Tai metro linija 3 Sankt Peterburgas, pažymėta žalia spalva, eina per centrą ir jungia Vakarų ir pietryčių regionus šiaurinėje sostinėje. Stotis yra tarp stotelių “Aleksandro Nevskio Square” ir “Universitetas”. Štai kodėl Metro “Elizarovskaya” – adresas, kuris yra puikiai atpažįstamas kiekvienam keliautojui.

Pirmame fojė galite gauti tą pačią prospekto ir gatvių bobutė. Tarpinę stotį yra metro stotelė.

2 dalis. Istorija statybos

Pradėjo 25 metro pigus skrydziai i tel aviva stotis, sklypo dalis “Aleksandro Nevskio Square” ir “Lomonosovo”, gruodis 21, 1970.

Stotis “Elizarovskaya” – “Metro”, kuri savo požeminės dalies buvo pastatytas architektų I. Komaldinovoy ir AK Komaldinova kartu su inžinierių konstruktorių ir AD Evstarovym O. GREIZ. Įžeminimo autoriai padarė fojė AS Getskin ir VP Šuvalovas.

Stotis gavo savo pavadinimą garbei Elizarova prospekte, kuris, griežtai kalbant, yra Metro “Elizarovskaya.” Dėl miesto žemėlapyje yra aiškiai matomas, todėl nėra su rasti labiausiai iš Petrogrado, nei daugelis turistų, kurie paprastai neturi atsirasti problemų.

Reikėtų pažymėti, kad projektas iš pradžių buvo planuojama pavadinti stotį “Prospektas Elizarova.”

3 dalis. Transporto priemonė yra mazgas

Sankt Peterburgas stotis “Elizarovskaya” – metro, kurioje daroma aviabilietai i dubaju nuoroda į uždarojo tipo struktūrų gilaus pamato ir turi 62 metrų gylį.

Šios požeminės patalpos po žeme yra specialios rūšies Colonia sienos metro stočių be šoninių iškrovimo vietose. Specialios angos atskirti centrinę platformą keleivinio tunelio maršrutų, kur yra traukinių stotelė. Angos dengtas slenkantys vartai, primenantys lifto duris.

Buvo naudojamos apdailos marmuro plokštės šviesiai pilka atspalvių. Grindų nusileidimo platforma grįstas granito. Stumdomos durys angas dažomi juoda ir puošia klostuotas juostele. Ant metalinių atbrailos virš durų, yra su stoties pavadinimu užrašas. Kartu viršutinėje juostoje sumontuoti fluorescencinių lempų. Be jų, stotis turi tiesioginį apšvietimą. Sieną puošia reljefinis atvaizdas metro pigus skrydziai i tenerife “Augimas proletariato” (kūrinio autorius – DM Nikitin).

Įstrižas brūkšnys su trimis kaspinai eskalatorius, esančio pietinėje pusėje stoties. Sienos išklotos eskalatorių salėje “po medžiu”, ir pabrėžia lempos surengė jų abiejų pusių, ir ant baliustrada. Ascent banguotas armotsementny skliautas.

Žemės fojė yra aukštos lubos ir dideli stiklo langai, pagal kurią yra balkonas su eskalatoriaus, uždarytas keleiviams. Dėl paviljono langai yra labai lengvas ir erdvus. Šviestuvai montuojami prie lubų, teikti papildomą patalpos apšvietimą. Virš į paviljono sumontuoti skydelio įėjimo.

Nuotolio atstumas nuo stoties “Elizarovskaya” STOP “Aleksandro Nevskio Square” yra 3, 7 kilometrai ir Sankt Peterburge ilgiausiai, užėmė antroji ilgiausia Rusijoje. Netoli stoties yra Kultūros namai pavadintas po NK Krupskaya ir Palevsky parke. Keleiviai gali naudotis metro 5. 38 am iki 00. 24 naktų.