Suzuki XL7 – crossover milžinas naujos kartos

Crossover naujos kartos Suzuki XL7 yra visiškai nepriklausomas modelis, nieko bendro su savo pirmtaku klasės visureigis – Grand Vitara XL7. Be indekso nurodant vietų skaičių, naują flagmaną beveik nieko paveldėjo iš savo vyresniojo brolio.

Jeigu mes kalbame apie inovacijas, jų modelis Suzuki XL7 net sunku suskaičiuoti. Pavyzdžiui, iš šviesos tilto gamintojas pakeitė kelių svirčių nepriklausoma galinė pakaba. Monolitinės vairavo galingą rėmas ir perdavimo atveju nuėjo į istorijos šiukšliadėžę – jei nėra ratų slydimo, tiltas atlieka, o praslydimas varančiųjų ratų galinės ašies pagalba. Šis procesas imti elektroniniu būdu valdoma sankaba, prijungtą prie galinio diferencialo.

Be to, Suzuki XL7 dingo užraktą ir priversti Režimai varantys ratai Pavarų dėžė – vietoj atsirado elektroninė sistema ESP + TCS, atsakinga už stabilumo ir traukos kontrolė. Šios sistemos yra paslydimo ratų stabdžiai holdingo jai lygiagrečiai perskirstymo momentas ne slydimo ratų. Apskritai, purvo ir smėlio šio modelio nestrashnye.

Bet nekilnojamojo bangą emocijų galite gauti keliaujant Suzuki XL7 gerais keliais. Naujas 6 cilindrų benzininis variklis gamyba General Motors, dirba kartu su 5-žingsnis automatinis su malonumu demonstruoja įspūdingą galią bandos, kurį sudaro 252 arklius.

Pasigirti modelio Suzuki XL 7 ir savo patikimą, stabilią ir nuspėjamą elgesį kelyje. Minimalus rulono posūkiuose, ne didėjimas, paklusnus ir ratų ventiliuojami diskiniai stabdžiai priekyje ir gale, – visa tai įkvepia pasitikėjimą ir ramybę, net labai greitai važiuoti

Suzuki XL7 skiriasi nuo savo pirmtako ir išvaizda – Į naują dizainą dominuoja sklandžiai linijas, vaizduojanti elegantiškas ir kilnus portretas automobilyje, pabrėžiant savo dinamišką kokybę. Kaip salone, tada viskas yra paliktas savieigai: patogi vairuotojo sėdynė turi daug electroresettings, visi mygtukai yra aiškiai vietoje, ir jie gali lengvai suprasti iš pirmo žvilgsnio. Borto kompiuteris įrengta patogi jutiklinio ekrano televizorių be kreiptuką ir mygtukais. Puiki garso ir vėdinimo sistema. Lubų kanalai nukreipiami į galinių keleivių eilučių
Septynių keleivių crossover šiandien yra ne per daug galimybių ir patogus eilėje ir padoraus erdvėje ne tik vaikų pėdos ne visiems. Tačiau modelio Suzuki XL7, kurių ilgis viršija 5 metrus, trečiąją eilės keleiviams tikrai nebus jaustis nuskriausti.

Reikia pripažinti, kad bendrovė nėra skirtingų novatoriškas požiūris į geriausią techninę įrangą savo automobiliuose. Šis modelis Suzuki XL7, nors ir gerai įrengtas, tačiau negali pasigirti bet madinga mikroschemos. Tačiau, kalbant apie būtinus elementus, pavyzdžiui, kruizinių ir klimato kontrolė, pilnos energijos aksesuarai, audio grotuvas, DVD, navigacijos sistema ir šešios oro pagalvės – visa tai galima rasti. Kaip alternatyva, gamintojas taip pat siūlo savarankiškai lygiava galinė pakaba ir ne variklio starteris.