Tarp banko klientų panikos yra provokuojamas, mano Rusijos centrinio banko pareigūnas

Panikos tarp Rusijos regionuose gyvenančių banko klientų L ‘buvę bankininkai ir žmonės, kurie turi įsipareigojimų bankams, mano Rusijos pirmininkas centrinis bankas pirmasis pavaduotojas Aleksejus Simanovskis.

“Mano nuomone, yra keletas žmonių grupių Pirma -. Jie yra nusikaltėliai, kurie yra” aukos “banko, susijusius su įtartinais sandoriais, licencijos panaikinimą Jie arba keršto arba dėl bet kurios kitos priežasties norite roko valtis.. Galbūt jie taip pat tie skolininkai, kurie nusprendė pasinaudoti situacija ir sutaupyti pinigų, “kalbančių Tarpregioninio Bankai Tarybos posėdį sakė Simanovskis.

Jo nuomone, panikos plitimas prisideda prie gandas, anoniminių tekstinių pranešimų ir įvairių kitų apraiškų nesąžiningą konkurenciją. Siekiant kovoti su jais, Rusijos centrinis bankas siūlys atkurti nepatikrinta informacija būtų laikomas nusikaltimu, tačiau atkreipė dėmesį į Rusijos centrinio banko pareigūnas.

“Esu įsitikinęs, kad šis konkurencijos metodus natūra yra visiškai nepriimtina. Turėtų dalyvauti tokioje situacijoje, kompetentingos institucijos”, pabrėžė Simanovskis.

“Delphi” pranešė, kad gandai apie galimą žlugimo bankų sistemos Rusijoje pradėjo plisti po centrinio banko 20. Lapkritis sprendimas dėl “Meistras Bank” licencijos atšaukimo. Prieš savaitę jis buvo atšauktas dar tris bankus, įskaitant bankrotas “Lietuvos taupomasis bankas” savininkas Vladimiras Antonovas buvo kažkada susijęs “Investbank” išduotos licencijos. Taigi, šiais metais, Rusijos centrinis bankas atšaukė iš 30 bankų išduotą licenciją.