Vaizdo reklama Rusijos Turizmas

Turizmo departamentas ministerijos Ekonominės plėtros aktyviai siekia reklamos ir informacinių pastangas pritraukti užsienio turistų į Rusiją ir skatinti vietinį turizmą tarp rusų. Sukūrė ir platinamas turizmo parodose ir misijose užsienyje Rusijos spauda, ​​CD ir vaizdo medžiagą apie turizmo ir rekreacijos Rusijos galimybes.

Metu baigtas darbas filmų apie istorinių miestų Šiaurės vakaruose – Sankt Peterburge ir Kronstadt, kruizai palei Volgos ir šiaurės vakarų Rusijoje, Baikalo, kelionės į Sibirą ir Antarktidoje. Vaizdo įrašai apie Maskvos ir Kaliningrado srities, Rusijos Aukso žiedas, Kamchatka, Kaukazo mineraliniai vandenys, Krasnodaras vilnius roma vilnius ir mažuose miestuose Rusijoje jau demonstruojamas šalies televizijos kanalai. Baigė Fotoalbumai Rusijos Aukso žiedas, Baikalo, Šiaurės Vakarų Rusijos ir KMV įmonių anglų, vokiečių ir japonų.

2002-2003. Turizmo departamentas išleido 81 pavadinimas prekės ženklo produktų, kurių bendra apyvartą daugiau kaip 270 tūkstančių egzempliorių. Informacinės medžiagos yra anglų, vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, švedų, norvegų, suomių, kinų, japonų ir rusų kalbomis.

Buvo paskelbtas CD-Drive Rusija anglų, vokiečių, prancūzų ir rusų kalbomis, Rusijos turizmo katalogas anglų kalba, Sankt Peterburgas albumas anglų, vokiečių ir prancūzų kalbomis, greitos nuorodos veda turistus į anglų, prancūzų, vokiečių, italų , ispanų ir kinų, fotoalbumus skrydziai i turkija is kauno ir lankstinukai TIK RUSIJA anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, italų ir kinų, bukletai, susijusių su aplinkos, sveikatos ir kultūriniu turizmu, taip pat Rusijos kruizai anglų, vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, švedų, norvegų, suomių, kinų, japonų ir rusų kalbomis, vaizdo plakatai su vaizdu į Sankt Peterburgo, Maskvos, Kostroma, Vladimiras, Kižai tt Atspausdinta lapas kelionių ir lankstymo kontūras žemėlapyje Rusija dešimčia kalbų, žemėlapiai, diagramos Gold Žiedas iš Rusijos, Šiaurės Vakarų Rusijos ir kmv.

Didžiąją dalį medžiagų išdalijami Turizmo departamento stendų 12 pagrindinių turizmo parodose. Nemaža dalis ženklų siunčiama Rusijos įstaigų užsienyje. Visų pirma, jie jau buvo išsiųstas pigus skrydziai i kutaisi Rusijos Federacijos Austrijoje, Belgijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Egipte, Ispanijoje, Italijoje, Kanadoje, Portugalijoje, Maltoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Kroatijoje, Kinijoje, Japonijoje ir kitose šalyse misijos. Be to, iš turizmo leidiniuose, kurie platinami bent tarptautiniuose kongresuose, konferencijose ir vyko kartu su Pasaulio turizmo organizacijos (PTO) seminarų departamentas.

Pirmą kartą parodoje WTM-2003 metu Londono turizmo departamentas atliko didelę lauko reklamos kampaniją. 50 Londono metro stotys buvo pateikti plakatus, kviečiame apsilankyti Rusijoje, taip pat susipažinti su turizmo galimybes parodoje svetainėje ir WTM turizmo departamentas www.russiatourism.ru. Ant kelio, vedančio į Londono Heathrow oro uostą, galima pamatyti didžiulį stendą, kad kviečia pailsėti Rusijoje. Lauko reklamos kampanija bus tęsiama, parodos ITB Berlyne ir kitų pagrindinių turizmo veiklą.