Vėl Paryžiuje nėra proedesh

Paryžiuje miesto transporto darbuotojai streikuojantys vėl spaudimą profesinių sąjungų ir vyriausybės derybose, kurios prasidėjo po dešimties dienų streiko lapkritį, kai transporto darbuotojai protestavo prieš vadinamųjų specialiųjų pensijų režimų, radijo stotis France-Info panaikinimo.

Pateikti vienos dienos streiką, nėra toks didelio masto, kaip ir lapkritį, kai dešimt dienų buvo beveik paralyžiuotas visą transporto sistemą mieste. Tada transporto darbuotojai protestavo prieš vadinamųjų specialių režimų panaikinimo, ty specialiųjų sąlygų pensiją pagal valstybės tarnautojų.

šį kartą dirbti ne tik vienos sąjungos nariai, kito veltinio protestuoti per anksti. Susisiekimo departamentas Paryžiuje (RATP) prognozuoja, kad trečiadienį sostinėje bus 60% metro traukinių ir priemiestinių traukinių, 80% tramvajų ir autobusų.

Paskutinis derybų raundas tarp vyriausybės, profesinių sąjungų ir transporto departamento įvyko trečiadienį. Vežėjai reikalauja daugiau nuolaidų mainais už pensijų režimų panaikinimo – specialias sąlygas į pensiją darbuotojams didelių valstybinių įmonių.