Vėlai balandis planuoja parduoti aukcione keletą milijonų JAV dolerių vertės “taupomasis bankas” turto

Pernai nemoki pripažinta UAB “Lietuvos taupomasis bankas” (“taupomasis bankas”) administratoriaus UAB “KPMG Baltics” balandžio pabaigoje planuoja aukciono apie 40 savybių, kurių bendra vertė keli milijonai, portalas “Delfi” administratorius informavo banko atstovas spaudai Oskaras Fīrmanis.

Jis pažymėjo, kad administratorius toliau vykdo Banko ir banko dukterinės bendrovės turtas, išieškoti lėšas, kurios naudojamos apmokėti banko kreditoriams.

Nekilnojamojo turto aukcionas Pradine kaina yra labai įvairi, pradedant nuo 1000 latų Lietuvos regionuose turtą, ir galiausiai su 300 000 latų vertės turtą Jūrmaloje.

Aukcionai bus prieinama Lietuvos taupomasis bankas dukterinė įmonė “SILVA Invest”, “LKB turtas”, “Krājinvestīcijas” ir “LKB Rygos savybės ‘nekilnojamasis turtas, esančius visoje Latvijos.

Fīrmanis pažymėjo, kad “taupomasis bankas” administratorius aukcione parduoti tą turtą ir kredito susigrąžino apie 50 mln.

Tai savo ruožtu leido nustatyti didžiausių kreditorių banko indėlių garantinio fondo 100 mln latų kompensaciją.

Tai puikus suma sudaro daugiausia pinigų iš aukcionų atsigavimo likviduoti turtą, “taupymas” nuosavybės priemones, kurios buvo skirtingos banko sąskaitos ir kt.

Vilniaus apygardos teismas gruodžio 23, 2011 pateikė “taupomasis bankas” buvo paskelbtas nemokiu.
“KPMG Baltics” teismas pateikė prašymą pradėti “taupomasis bankas” ir bankroto teismui Geg 2012 bankas pradėjo bankroto bylą.