Ventspilio turizmo konferencija balandžio

Pagrindinis konferencijos tikslas šiais metais bus skatinti verslo apgyvendinimo Ventspilio miesto plėtrą. Konferencija vyks dviejų dalių. Pirmoji dalis bus informatyvus Ventspilio turizmo informacijos centras Guntars Seilis ataskaitą apie praėjusio sezono rezultatus. Ventspils savivaldybės generalinio direktoriaus Andris Kausenieks informacijos apie naują miesto aplinkai ir poilsiui, planuojamų 2005 m.

Kita vertus, Ventspilio laisvojo uosto direkcijos atstovas Igoris Udodovs informacijos apie naują keltų liniją Ventspilis – Sarema, kurią planuojama atidaryti šių metų gegužės 17 dieną. Taip pat bus profesorius George’as Žagars ataskaitą apie pokyčius, susijusius su Ventspilio tarptautinis radijo astronomijos centro plėtrą. Antroje konferencijos suteikė daugiau analitinis, kuris bus svarstomas apgyvendinimo verslo Ventspilyje, dabartinę padėtį, apgyvendinimo kokybė.

Šioje konferencijoje dalyvavo atstovai iš Latvijos viešbučių ir restoranų asociacija dalis viešbučių ir restoranų ir centras atsakingas už viešbučių, svečių namų, motelių, viešbučių ir kempingų atitikties Latvijos standartinio vertinimo ir sertifikavimo. Europos regioninės turizmo instituto direktorius ir verslo administravimo dėstytojas Aivars Mackevičs Mokyklos pateikti nepriklausomą tyrimą apgyvendinimo Ventspilio.

Konferencijoje dalyvaus apie Ekonomikos reikalų turizmo ir turizmo plėtros agentūros valdymo departamento ministerijai informuoti konferencijos dalyvius Latvijos turizmo plėtros iki 2014 ir planus turizmo plėtros 2005.

Konferencija bus pirmininkauja Ventspilio universiteto kolegija docentas. Dr.Phys. Sergejus Hiļkevičs.

Prieš konferenciją bus galima rasti internete www.ventspils.lt Konferencijos pranešimai pagrindiniai punktai

Kviečiame verslininkus, turizmo specialistai, vietos valdžios institucijų ir valstybinių institucijų atstovų, taip pat studentams, kurie domisi turizmo, konferencijų turizmo 4.Ventspils dalyvauti!