Vilar (botanikos sodas): žalias kampelis miesto centre

Maskvos Butovo rajone yra nuostabi oazė vaistinių augalų ir aromatinių žolių – Vilar – botanikos sodas. Tyrimų institutas su sodu esančio buvusio dvaro garsaus filantropo ir vaistininko Ferrein teritorijoje atgal į 1931. Toks didžiulis plotas – daugiau nei 45 hektarų – negali pasigirti, bet daugiau sode!

tiek istorija kilmės botanikos sodai

Apie unikalių gydomųjų savybių žolelių žinomas nuo antikos laikų ir viduramžių vienuolių sutriuškinti maži sodai vienuolynuose. Pirmasis asmuo šalyje bandė skatinti “vaistininkas sodas” paskatino augalų įrašą iš kitų šalių ir net žemynų – išsiunčiamas iš Artimųjų Rytų, Arabijos pusiasalyje ir juodo žemyne ​​žalia lobiai. Vėliau “vaistininkas sodai” razraslis travelmaster.lt į botanikos sodai dydžio.

eksperimentinį

Botanikos sodas Vilar (Butovo) yra pasaulyje garsėja savo eksperimentiniuose laukuose, augalų ir sėklų, kuri bendrauja su Instituto daugiau nei apie penkiasdešimt sodų pasaulyje. Jos didžioji žemių, mokiniai mokosi Botanikos žemės ūkio universitetų pagrindus ir vykdyti mokslinį darbą žymūs profesoriai.

Virtuali ekskursija po Vilar – Botanikos sodas

Prie botanikos sodų įėjimo, mes susitiko su sausumos augalų, atskirtų farmakologinių savybių. Augalai, kurie tonikas poveikį organizmui, auga pirmas. Tarp jų yra gerai žinomi ir populiarūs tarp žmonių eleutherococcus, citrinžolės, auksinė šaknis. Už jų – augalai ramina spektras: sukatžolės, Marin šaknis, valerijono… Tai farmakopėjas sodo sklypas galite rasti daugybę vaistinių augalų keliones i kipra poveikio žmogaus organizmui, todėl daugiau kaip du šimtai viso.

Visa teritorija Vilar (botanikos sodas yra labai didelis, atsiminimui), yra padalintas į keletą botanikos ir geografines zonas: Kaukazo, Sibiro, Tolimųjų Rytų, Centrinės Azijos, Krymas, Europos Rusija, Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Čia auga laukiniai augalai, tam tikrą būdingą teritorinį zoną. Pirmenybė edificators – augalai, kurie iš “telefono kortelės” regiono natūra ir vaistiniai augalai, turi mokslinę vertę. Iš viso medžiai, krūmai ir žolės soduose, yra apie tūkstantį.

Vilar – botanikos sodas, ir turintys savo šiltnamio efektą sukeliančių su tropinių ir subtropinių augalų. Be šiltnamio komplekso kruopščiai auginti penkis šilumą mėgstantys augalai.

Dirbtiniai tvenkiniai

Buvusiose intakas keliones i tunisa daubų ir Bitza antroje pusėje XX amžiuje patogiai apsigyveno trys dirbtinį tvenkinį. Kai kuriose vietose dar pabūti spyruokles – taip upelis daro jaučiamas. Vietos gyventojai jau seniai mylėjo botanikos sodo Vilar. Žvejyba – ypač populiarus aktyvumą tvenkinių, jis pritraukia gerbėjus “ramybės medžioti” ir kitus galus sostinės.

mokslo ir švietimo darbą

Vilar – botanikos sodas, kuris aktyviai pritraukia studentus su aplinkosaugos klausimais, vykdančių ekskursijos ištisus metus, žiemą šiltnamyje komplekso vasarą – sode. Yra specialios sritys neįgaliesiems ir pensininkams. Eksperimentiniai sritys apima naudingų savybių žolelių vaistinė studentų ir studentų kraštovaizdžio dizainas.

Šioje žaliojoje saloje gamta visada pritraukia pavargę nuo beprotiško ritmo miesto žmonėms, norintiems mėgautis grynumą ir šviežumą laukinių kampe.