žvirblis kalnas – Lookout

Maskvoje dėl Sparrow Hills yra nemokama platforma peržiūrėti visų kapitalo, kuris buvo atidarytas dar 1953 metu Maskvos valstybinio universiteto atidarymo.

Pakilo į Sparrow Hills stebėjimo denio leidžia jums pamatyti daug įžymybių šiame gražiame mieste. Iš čia kils, pastatytų pagal Stalino, ir Ostankino televizijos bokštas, Lužnikai ir kitų architektūrinių statinių.

Apie aštuoniasdešimt pėdų virš vandens lygio Maskvos upės yra ši sritis ir yra aukščiausias taškas kaimynystėje. Norėdami patekti į Sparrow Hills, kuris yra stebėjimo denio toks didelis, būtina įvesti metro stoties ir lipti į kalną ant pėsčiomis arba vilnius paryzius vilnius mokėdami tam tikrą sumą, prie lifto.

Žvirblis Lookout Mountain – vieta, kur vesti įvairius socialinius renginius, parduoti suvenyrus, kuriuos pagamino amatininkų, tiesiog pažvelgti į Maskvą. Iki dėl Sparrow Hills savaitės pabaigos gali būti vertinamas kaip vestuvių ceremonijos ateina iš visur fiksuoti savo vestuves miesto fone. Yra nuolat vaikščioti universiteto studentams, o neseniai pradėjo rinkti daugiau ir dviratininkų dėl savo gražių motociklų.

Sparrow Hills stebėjimo denio, kuris yra labiausiai žinomas mieste ir visoje šalyje, yra vieta, kur žmonės ateina beveik visų turistų ir gyventojų šioje didžiulėje metropolis. Nepalieka vieną pigus skrydziai vilnius barselona abejingą Kristaus Išganytojo ir varpinė Novodevičjės vienuolyne. Dėl kairė akis yra didžiulis verslo centras “Maskvos”, dešinėje matomas mokslų akademija ir Shukhov televizijos bokštas, o kai šviesos žibintai virš Maskvos Kremlius gali būti vertinamas ir yra toli nuo Raudonosios aikštės. Vienas iš didžiausių tradicijų maskviečiai ateina čia ir Naujųjų Metų dieną ir Pergalės dieną į Sparrow Hills stebėjimo denio, kuris suteikia nuostabų vaizdą, jie pristatė puikius akinių šventiniai sveikina ir fejerverkai.

Dauguma turų atliktų visur mieste, turi apsilankyti stebėjimo denio lektuvu bilietai kaunas ant Sparrow Hills, bet todėl, kad yra labai daug palapinių, kuriose turistai iš įvairių miestų ir mūsų šalyje, taip pat užsienio keliautojams gali įsigyti įvairių suvenyrų, susijusių su rusų tautos istorijoje. Jūs netgi galite nusipirkti sandalus ir pasaulio garsus Rusijos lizdus lėlės.

Taip pat yra čia aiškiai matoma tik už Trejybės bažnyčia. Ši cerkvė buvo pastatyta XIX a klasikinio stiliaus, ir bažnyčia buvo pastatyta dar XV a. Ši svetainė yra įsikūręs tiesiai priešais aukščiausias pastatas stalinistinės eros, kuris iki šiol nebuvo lygūs arba mūsų šalyje ar Europoje – pagrindinis pastatas Maskvos valstybinio universiteto, 36 aukštų, iš kurių pakilti iki beveik 250 metrų aukščio.